Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MIKE WALSH, Last disaster 7 (The Funeral of Andy Warhol), signerad och daterad -90, duk 220 x 182 cm
887202
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här