Hjalmar Grahn
Closed
2021-03-14
887083
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HJALMAR GRAHN (1882-1949): "Blenda", signerad, daterad a tergo 1935, olja på duk, ca 80x65 cm
Ram med skador