Sidobord marmor
Closed
2021-03-08
886870
| Sold for | 25 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
SIDOBORD, 1800-tal, bambuimitation, underrede i bemålat järn, skivor i marmor, höjd ca 58, 47x30 cm
En skiva med lagning, i övrigt åldersrelaterat slitage, visst färgbortfall