Optima Armbandsur 18K 1930-tal
Closed
2021-03-14
886351
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
OPTIMA, armbandsur, 18K, 1930-tal, manuellt urverk, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 805/901, diam ca 32 mm
Ålersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.