Johan Ossian Andersson olja på duk
Valmis
2021-03-08
885733
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskebåt, signerad J.Ossian, olja på duk, ca 48x73 cm
Oramad , lagning