Tommy "TC" Carlsson mixed media
Closed
2021-03-03
884843
| Sold for | 12 500 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Pleasure seekers II" , signerad a tergo Tommy TC Carlsson, mixed media, numrerad 8/40, 73x41 cm