Joan Miro litografi
Closed
2021-03-05
882375
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1982): Komposition, ur "Lithograph I", 1972, Mourlot 862, färglitografi, bildmått innanför passepartout ca 31x24 cm