Oljemålning Bruno Liljefors

Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors

Klubbat för:

130 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): "Ejdrar", monogramsignerad B.L, olja på pannå, ca 23x38 cm

881021

2021-02-28