Sked 1700-tal
Valmis
2021-02-22
878659
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKED, silver, fiolformat skaft, 1700-tal, stämplad R, P, samt åldermanmsranka , längd ca 20,5 cm, vikt ca 64 g