Ljuskrona
Valmis
2021-02-23
878595
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, 4 ljuspunkter samt 6 ljusarmar, höjd ca 68, största diameter 44 cm
Slitage, funktionen garanteras ej