Juhani Palmu terragrafi
Valmis
2021-02-22
878409
| Korkein tarjous | 200 EUR |
| Arviointi | 250 EUR |
JUHANI PALMU (född 1944) "Communication", signerad samt daterad Nice 1997 i trycket, terrragrafi, bildyta 75,5x111 cm