Roland Svensson litografi
Closed
2021-02-12
876251
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (född 1910): Brygga, signerad roland S, 275/360, färglitografi, bildyta ca 49x41 cm
Ej examinerad ur ram