Valery Chirkov
Closed
2021-02-12
875485
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
VALERY CHIRKOV (USSR, född 1943): (2) Compositions, signerade V.Chirkov, olja på pannå, ca 39x30 respektive 40x17 cm