Spegel
Valmis
2021-02-12
874921
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SPEGEL, ca 1950-tal, flerdelat spegelglas med fasettslipade kanter, silverfärgad träram ca 63x106 cm
Bruksslitage