Colin Graeme oljemålning
Closed
2021-02-05
872565
| Sold for | 13 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
COLIN GRAEME (1858-1910), två jakthundar, olja på duk, signerad Colin Graeme, mäter ca 18x23