Lisa Rinnevuo färglitografi
Valmis
2021-02-03
872392
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad Lisa Rinnevou, 183/190, färglitografi, bladmått ca 46x31 cm