Fåtöljer 1 par
Closed
2021-01-19
865989
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BERGÈRER, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor i lövträ, rosa textilklädsel, pärlspikning, sitthöjd 44 cm
Brukssslitage