Bernhard Dörries
Valmis
2021-01-17
865467
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BERNHARD DÖRRIES (1898-1978), (9), litografier, signerade Bernard Dörries, bladstorlek 35x25 cm
Oramade