Vikskärm Kina
Closed
2021-01-18
864685
| Sold for | 50 000 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
VIKSKÄRM, 2-delad, Kina, 1900-talets mitt, skuren dekor, med infällda sidenbroderier, höjd ca 140, total längd 116 cm
Skador, avslag