Kristian Krokfors serigrafi
Valmis
2021-01-17
863073
| Korkein tarjous | 90 EUR |
| Arviointi | 200 EUR |
KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "två toppar", signerad samt daterad -98, serigrafi, 24/70, 25x44 cm