Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets mitt, segelbåt, utförd i trä samt segel i tyg och detaljer i metall, löst stående i ställning, höjd ca 140 samt längd 120 cm
Smärre slitage
862742
2021-01-14