Anders Palmér oljemålning
Closed
2021-01-10
862441
| Sold for | 13 000 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Vy över Nybroviken, signerad Palmer, olja på duk, ca 114x142 cm