Nils Nisse Zetterberg oljemålning
Valmis
2021-01-08
862221
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Landskapsmotiv, monogramsignerad NZ, olja på duk, 50x40 cm