Broderi
Valmis
2021-01-06
861419
| Korkein tarjous | 17 500 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BRODERI, 1800-talets andra hälft, ottomansk, metalltråd på siden, centralt med tugra, ca 94x90 cm
Visst åldersrelaterat slitage