Matbord i gustaviansk stil
Closed
2020-12-30
860657
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
MATBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, mahognyfanér, höjd 75, 180x105, 2 iläggsskivor vardera 55 cm
Bruksslitage