Alfred Wahlberg oljemålning från Bohuslän
Closed
2021-02-28
860321
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskap från Bohuslän, otydligt signerad Alfr. W-berg, olja på duk fäst på pannå, 35 x 47 cm
PROVENIENS
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm