A Raupp oljemålning
Valmis
2021-01-01
859583
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsväg med häst och vagn, signerad A Raupp, olja på duk, ca 80x61 cm