Pascal Cucaro oljemålning
Closed
2021-01-08
859503
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PASCAL CUCARO (1915-2004): Olja på duk, signerad Cucaro, storlek ca 60x30 cm
smärre färgbortfall