Mona Huss Wallin litografi
Valmis
2021-01-03
859254
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MONA HUSS WALIN(född 1944): Motiv med figurer i höstlandskap, signerad och daterad 1991 samt numrerad 50/350, litografi, ca 49x65 cm