Skulptur Jungfru Maria
Closed
2020-12-24
858955
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKULPTUR, sakral, 1800-talets första hälft, föreställande helige Stefanos (Saint Stephen), träskuret furu, bemålad och förgylld, med upphängning, höjd 99 cm
Färgbortfall