Carl Brandt
Closed
2020-12-30
857627
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad C Brandt 1905, pastell, ca 55x30 cm
Otydligt signerad