Gunghäst 1900-tal
Closed
2020-12-29
857359
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
GUNGHÄST, omkring 1900-talets mitt, bemålat trä, höjd ca 62, längd 100 cm
Slitage, märken, delar saknas