Lennart Rodhe litografi
Valmis
2020-12-18
855797
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005), färglitografi, komposition, signerad och daterad 1991, 13/50, bildmått ca 98x105 cm