Barbro Nilsson matta
Valmis
2020-12-17
855676
| Korkein tarjous | 48 000 SEK |
| Arviointi | 25 000 SEK |
BARBRO NILSSON, matta, "Spättan blå", 1943, gobelängteknik, signerad BN AB MMF (Märta Måås-Fjetterström), ca 202x206 cm
Fransar med skador, smärre hål, fläckar