Sideboard
Closed
2020-12-22
855611
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, vitlackerad stomme, 5 lådor centralt, höjd ca 79, 177x45 cm
Bruksslitage