Ulrica Hydman Vallien servis
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, 34 dlr, "People", bestående av: 8 mattallrikar, 7 assietter, 8 djupa tallrikar, 5 kaffekoppar med fat, 2 st tekoppar med fat samt 4 muggar
Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma
852995
2020-12-16