Rolex Submariner herrarmbandsur

Klubbat för:

72 000 SEK

Utropspris

80 000 SEK

ROLEX, armbandsur, Submariner, stål, automatisk, ca 2015, safirglas, datum, vridring i keramik, refnr. 114060, serienr. G847330, cal 3130, original oysterlänk, viklås, diameter 40 mm, innerbox, manual

Visas på begäran

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med nagg, bruksslitage

852946

2020-12-13