Lampetter Carl Fagerlund
Valmis
2020-12-14
852251
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
LAMPETTER, 1 par, Carl Fagerlund, för Orrefors, modell 2340/117, etikettmärkt, höjd ca 22 cm
Bruksslitage, repor, märken, saknar rökfärgade glaskuporna, ej funktionstestade, SAV garaterar ej funktionen