Karmstolar ett par
Valmis
2020-12-16
851033
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, ett par, 18/1900-tal, betsad stomme, sits och rygg i svart läder, sitthöjd ca 46 cm
Skador, slitage, lagningar