Monica Smetana oljemålning
Valmis
2020-12-07
850332
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MONICA SMETANA (född 1932): Pojke och flicka, olja på duk, signerad M Smetana, ca 73x60 cm