Changlin Wester oljemålning
Valmis
2020-12-09
850076
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
CHANGLIN WESTER (Kina, född 1964): "Nostalgi", olja på duk, signerad, ca 300x160 cm
Icke uppspänd duk