Skulptur Buddha
Valmis
2020-12-10
848506
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SKULPTUR, Sino-Tibetansk, 1900-tal, liggande Buddha, patinerad metall, mått 28,5x8,5x16,5 cm
Visst ytslitage, mindre bristningar