Utgår Mahogny bord sent 1800-tal
Closed
2020-12-07
848304
| Sold for | 640 EUR |
| Estimate | 600 EUR |
BORD, slutet av 1800-talet, fanerad med mahogny, diameter ca 117 cm, höjd 76 cm.
Mellan skivor och kopplings delar saknas