Ring 18 k guld smaragd diamanter
Valmis
2020-12-08
848108
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 20 000 SEK |
RING, 18 k guld, oval fasettslipad smaragd, 18 briljanter totalt ca 0,90 ct, kvalité ca W-TCr (H-I)/VS-SI, ostämplad, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 15,3 g
Smaragd med smärre repor