Alvar Aalto, bord
Valmis
2020-12-03
846312
| Korkein tarjous | 520 EUR |
| Arviointi | 400 EUR |
ALVAR AALTO, BORD, Artek 1950-tal, lackad björk och böjträ, rund bordsskiva, diameter 127 cm, höjd 72,5 cm.
Slitage, bordsskivans lacktyta borttagen