LISA LARSON - Änglabarn
Valmis
2020-12-01
844424
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LISA LARSON, ljusstakar/figuriner, 3 st, bestående av "Angelo", "Angelina" "Angelica", ur serien "änglabarn, signerade Lisa L, varav en märkt K.Studion Gustavsberg, höjd ca 11,5 cm
Smärre slitage