Okänd konstnär
Valmis
2020-11-29
843195
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, modellstudie, akvarell, ej signerad, 32 x 26 cm.
Mindre skador, gulnad, ej examinerad ur ram.