Anders Wadensjö olja
Valmis
2020-11-17
840849
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANDERS WADENSJÖ (samtida): Skuggan, signerad a tergo samt daterad -07, olja på träplatta, 30x30 cm