Träbockar
Valmis
2020-11-16
840467
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TRÄBOCKAR, 2 st, 1900-tal, höjbara, höjd ca 66, bredd 76 cm
Låssprint saknas, slitage, märken