Madeleine Pyk färglitografi
Valmis
2020-11-15
840218
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Hund och kanin, signerad M Pyk, 144/250, färglitografi, bildmått ca 33x41 cm